MALOSÉRIOVÁ VÝROBA OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ

 
Naše společnost se již od roku 2006 plnohodnotně zabývá malosériovou výrobou osobních automobilů. Pro naše zákazníky stavíme automobily „na klíč“ jak pro zákazníky s naprosto jasnou vizí a návrhem, tak pro zákazníky kteří si chtějí splnit sen, ale nemají přesné návrhy jen nosí v hlavě představu o svém automobilu.
 
Veškeré námi vyrobené automobily jsou plnohodnotně homologovány a splňují zákony o pozemních komunikacích. S novým technickým průkazem a registrační značkou.
 
Automobily vyrábíme buď jako jediný originál, tak formou malosériově vyráběných, s omezeným počtem kusů pro zachování jedinečnosti a unikátnosti daného automobilu. 
 

ZAKÁZKOVÁ STAVBA TUNINGOVÝCH AUTOMOBILŮ

 
Pro naše zákazníky nabízíme jak kompletní přestavby, tak částečné. Nabízíme v tomto odvětví například, karosářské práce, lakování vozidel včetně technologie airbrush, chromování, zlacení, čalounické práce a mnoho dalšího.
 
Samozřejmě veškerým automobilům dáváme naprostou péči s citem pro detail a přesnost. 
 

VÝROBA SIMULÁTORŮ

 

Nabízíme Vám využití našeho simulátoru ke zdokonalení Vašeho jízdního projevu, k pochopení závodní taktiky a také k přípravě na složité situace, které nejsou při automobilových závodech žádnou výjimkou.

Základem simulátoru je simulační software, který z velké části vyvíjíme sami. Používáme simulační engine GMotor od americké firmy ISI a tvoříme do něj okruhy i závodní automobily. Není situace, ve které bychom Vám nebyli schopni vyjít vstříc. Vlastníme největší databázi okruhů i automobilů, kterou můžete v simulačním světě potkat. Jsme navíc schopni Vám vyrobit Váš virtuální automobil, dle Vašeho zadání, nebo dodat kompletní virtuální trať.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ STAVBA A PŘESTAVBA

 
Individuální stavba, popř. přestavba vozidla se řídí v ČR zákonem č. 56/2001 Sb. resp. vyhláškou č. 341/2002 Sb. o schvalování vozidel do provozu na pozemních komunikacích. Schválení individuální stavba či přestavby vozidla je často jediným způsobem, jak umožnit sportovním nebo speciálním vozidlům legální provoz na pozemních komunikacích. Individuální stavbu nebo přestavbu vozidel schvaluje v ČR dopravní odbor úřadu obce s rozšířenou pravomocí.

Poslední změna na této stránce: 14.10.2016 14:55:15