Simulační sestava model AM

 

Nabízíme Vám využití našeho simulátoru ke zdokonalení Vašeho jízdního projevu, k pochopení závodní taktiky a také k přípravě na složité situace, které nejsou při automobilových závodech žádnou výjimkou.

Základem simulátoru je simulační software, který z velké části vyvíjíme sami. Používáme simulační engine GMotor od americké firmy ISI a tvoříme do něj okruhy i závodní automobily. Není situace, ve které bychom Vám nebyli schopni vyjít vstříc. Vlastníme největší databázi okruhů i automobilů, kterou můžete v simulačním světě potkat. Jsme navíc schopni Vám vyrobit Váš virtuální automobil, dle Vašeho zadání, nebo dodat kompletní virtuální trať.

Hardware simulátoru je zásadní součástí tréninku, proto používáme špičkové komponenty, které patří mezi TOP třídu. Odpor brzdy může v závislosti na nastavení dosáhnout až 120 kg jako u formulových vozů, samozřejmostí je force feedback ze všech pedálů. Volant je věrnou replikou volantu BMW GT2, nebo replikou karbonových volantů, jaké vídáte při závodech Formule 1, opět s podporou force feedbacku.

 

 

 

Trénink se zkušeným koučem Vám zajistí maximální využití Vašeho potenciálu a sami pocítíte skokové zlepšení Vašich výsledků v reálném závodění. Přece jen je provoz simulátoru o několik řádů levnější, než provoz závodní techniky s celým týmovým zázemím na okruhu. Pokud budete chtít, není ale problém si pronajmout jeden z našich závodních vozů a užít si vše, co Vám náš tým může nabídnout, na vlastní kůži na závodním okruhu

Těšíme se na spolupráci s Vámi…

 

 

 

Replika volantu z BMW GT2

Pedály s Force feedbackem

Poslední změna na této stránce: 14.10.2016 15:33:40