Racing Team

Závodíme již řadu let v různých formátech soutěží, jako je 24series, VLN, ME závodů do vrchu, rozhodně Vás podpoříme i v amatérských soutěžích, jako je Carbonia cup, nebo vytrvalostních závodech LeMost a LeBrno. Techniku můžete využívat svou, kde Vám pomůžeme s přípravou, nebo využít tu naši - BMW E46 GTR, BMW E36 GTR, Renault Clio CUP. 

PŘÍPRAVA

Efektivita, dnes často skloňované slovo, které proniklo z průmyslové výroby i do dalších oblastí lidské činnosti, tedy i do Motorsportu. Ušetřit čas, peníze a využít maxima zdrojů, je alfou a omegou každého závodního jezdce. Simulátory umožňují v každém ohledu naplnit tyto cíle a připravit dobrý start v tak náročné disciplíně, jakou Motorsport bezesporu je.

Nabízíme Vám využití našeho simulátoru ke zdokonalení Vašeho jízdního projevu, k pochopení závodní taktiky a také k přípravě na složité situace, které nejsou při automobilových závodech žádnou výjimkou.

Trénink se zkušeným koučem Vám zajistí maximální využití Vašeho potenciálu a sami pocítíte skokové zlepšení Vašich výsledků v reálném závodění. Přece jen je provoz simulátoru o několik řádů levnější, než provoz závodní techniky s celým týmovým zázemím na okruhu. Pokud budete chtít, není ale problém si pronajmout jeden z našich závodních vozů a užít si vše, co Vám náš tým může nabídnout, na vlastní kůži na závodním okruhu.

Dlouholeté zkušenosti s Motorsportem se snažíme využívat pro přípravu našich jezdců v šampionátu VLN, který se jezdí na legendárním okruhu Nurburgring Nordschleife. Podiová umístění, jsou pak jasným důkazem, kam se dá při týmové spolupráci a tvrdé přípravě dosáhnout.

Těšíme se na spolupráci s Vámi…
 
 

Výroba vozů na zakázku

 
Naše společnost se již od roku 2006 plnohodnotně zabývá malosériovou výrobou osobních automobilů. Pro naše zákazníky stavíme automobily „na klíč“ jak pro zákazníky s naprosto jasnou vizí a návrhem, tak pro zákazníky kteři chtějí splnit sen, ale nemají přesné návrhy jen nosí v hlavě představu o svém automobilu.
 
Veškeré námi vyrobené automobily jsou plnohodnotně homologovány a splňují zákony o pozemních komunikacích. S novým technickým průkazem a registrační značkou.
 
Automobily vyrábíme buď jako jediný originál, tak formou malosériově vyráběných, s omezeným počtem kusů pro zachování jedinečnosti a unikátnosti daného automobilu. 
 
Chcete se dozvědět více?
Neváhejte nás kontaktovat. I pro Vás máme řešení přímo na míru.
 

Poslední změna na této stránce: 17.10.2016 13:49:11